Hastanemiz Hakkında

Sizin için, Aileniz için, Hayat için.

Hastalarımızın sağlığını iyileştirmeye çalışırken empati kurarak ve güler yüzle yaklaşarak kaliteli bir hizmet sunmaya çalışmaktayız.

Hedefimiz; hastanemizi sürekli geliştirmek, hastalarımıza en iyi olanakları sunmak. İnanıyoruz ki vizyonumuzla istediğimiz noktaya her geçen gün yaklaşıyoruz, hastalarımıza en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz ve sağlığın merkezi olmaya doğru ilerleyeceğiz.

Hastalarımıza Odaklanıyoruz: Hastalarımızın ve yakınlarının gereksinimlerini karşılamak ,beklentilerinin ötesine geçebilen hizmet kalitesini sunmak için burdayız.

Hastalarımızın Haklarına Saygı Duyuyoruz: Herhangi bir ayrım gözetmeksizin hastalarımız ve yakınlarının haklarını koruyoruz.

Hastalarımızın Güvenliği Temel Önceliğimizdir: Hastalarımızın, yakınlarının ve çalışanlarımızın güvenliğini sağlamak en önemli önceliğimizdir.

Takım Çalışmasının Gücüne İnanıyoruz: Vega Hospital ekibi olarak ortak hedeflerimize ulaşmak için, ekip çalışmasının gücüne inanıyoruz.

Topluma ve Çevreye Karşı Duyarlıyız: Faaliyetlerimizde çevreye ve doğal kaynaklara zarar vermemeye büyük özen gösteriyoruz.

Sürekli Daha İyiyi Arıyoruz: İş mükemmelliğini hedefleyen kalite anlayışımızla, işi ve iyileştirmeyi bir bütün olarak görüyor ve geliştirmeyi sürekli kılmak istiyoruz.

Hasta-çalışan güvenliğini ve hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutarak yenilikçi ve iyileştirici tıbbi bakım sağlamak.

Bugün Randevu Alın